databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

Budget-filter

Koopwoningen onder €400.000 in Den Haag

116 actieve listings met vraagprijs tot en met €400.000, gesorteerd op prijs aflopend.

Alle koopwoningen Den Haag

Wat je krijgt onder €400.000 in Den Haag

Voor een budget tot €400.000 zijn er momenteel 116 koopwoningen in Den Haag. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.

Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Den Haag is € 472.000 (€ 4.932/m²). Een woning van circa 81 m² past dus rond uw bovengrens van €400.000.

Wijken in Den Haag

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. 59 3 A € 400.000 € 6.780
Cartesiusstraat 250 Valkenboskwartier 81 3 E € 400.000 € 4.938
Voorthuizenstraat 157 Oostbroek-Noord 98 5 B € 400.000 € 4.082
Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld 89 3 B € 400.000 € 4.494
Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier 65 3 C € 400.000 € 6.154
Hendrik Zwaardecroonstraat 199 Bezuidenhout-Oost 86 3 F € 400.000 € 4.651
Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost 74 3 C € 399.000 € 5.392
Medemblikstraat 42 Leyenburg 78 3 C € 399.000 € 5.115
Schimmelweg 367 Spoorwijk 100 4 D € 397.500 € 3.975
Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden 75 3 C € 395.000 € 5.267
Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt 83 4 A € 395.000 € 4.759
Van Trigtstraat 84 Uilennest 84 3 G € 395.000 € 4.702
Frankenslag 310 Statenkwartier 73 3 C € 395.000 € 5.411
Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld 78 3 A € 385.000 € 4.936
Margarethaland 269 Landen 87 3 C € 385.000 € 4.425
Goudenregenstraat 33 Heesterbuurt 93 5 D € 385.000 € 4.140
Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West 77 4 B € 385.000 € 5.000
Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost 89 4 E € 380.000 € 4.270
Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost 75 3 A € 375.000 € 5.000
Okkernootstraat 68 Rosenburg 86 4 D € 375.000 € 4.360
Dedemsvaartweg 797 Zijden, Steden en Zichten 93 3 B € 375.000 € 4.032
Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck 72 2 C € 375.000 € 5.208
Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos 69 3 C € 375.000 € 5.435